Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


запитання-відповіді

 

 

Чи можна під час менструації приймати ванну,або плавати в басейні?

Небажано так ризикувати. Тому що під час менструації організм має багато шансів на інфікування. Крім цього гаряча ванна може посилити менструальну кровотечу.

 

Які основні правила гігієни у дівчаток?

Ще з дитинства дівчинка повинна засвоїти важливе правило:підмиватися не менше як один раз на день, а під час менструації 2-3 рази. Важливо пам’ятати, що в період статевого дозрівання у підлітків буває посилене потовиділення і піт має неприємний запах. Тому душ дівчинка повинна приймати щоденно.

 

Чим небезпечна хламідійна інфекція для жінок?

Хламідійна інфекція небезпечна безсимптомним перебігом, що призводить до ускладнень репродуктивної системи: різноманітних запальних захворювань органів малого тазу, позаматкової вагітністності, безпліддя.

 

Що потрібно знати коли носиш стрінги?

Стрінги для щоденного використання лікарі не рекомендують. Вони порушують кровообіг в зовнішніх статевих органах, та області прямої кишки, натирають промежину викликаючи подразнення.

 

Як часто можна користуватись тампонами?

Використання тампонів не повинно бути систематичним. Виключенням може бути відпочинок на пляжі чи заняття спортом.Та не забувай, що під час масивних кров’янистих виділень загоряти, купатися лікарі не рекомендують.

 

Про що можуть свідчити наявність білих, липких виділень з різким неприємним запахом?

Такі виділення появляються при захворюванні яке називається бактеріальним вагінозом, що виникає в результаті заміни нормальної вагінальної флори численними анаеробними бактеріями. Близько 50% жінок не мають вище перерахованих скарг. БВ асоціюється із наявністю багатьох статевих партнерів, неправильним підмиванням,недостатністю піхвових лактобактерій. Зв’язок між статевою передачею певних патогенів наразі не з’ясований. Навіть жінки, які не жили статевим  життям, іноді страждають на це захворювання.

 

Коли в дівчаток починається період статевого дозрівання?

У багатьох дівчаток в 10-12років. Приблизно через 2-ва роки появляється менструація. Після 9-ти років помітно збільшуються розміри тазу та стегон, потім -молочні залози. Слід пам’ятати ,що перших два роки менструальний цикл є нерегулярним. Якщо він довго не встановлюється ,то є потреба у консультації підліткового гінеколога для вияснення причини довгого відхилення від норми.

 

Як правильно рахувати менструальний цикл?

З першого дня попередньої менструації до першого дня наступної.

 

Що робити коли менструації проходять болісно?

Менструації, які викликають неприємні болючі відчуття ,зустрічаються на жаль,часто-майже у кожної третьої жінки. Важливе значення має біль, що появився під час «критичних» днів недавно. Тому є привід звернутися до лікаря підліткового гінеколога, щоб він допоміг вирішити дану проблему.

 

Чи є якісь особливі вимого до раціону харчування під час «критичних» днів?

В цей період краще обмежити вживання маринованих, солених, гострих продуктів.Варто обмежити каву та шоколад. Вживання продуктів таких як м'ясо, гречка, печінка, соки швидко відновлять втрачене залізо під час менструації.

 

Для чого потрібні прокладки на кожний день?

Їх можна використовувати, щоб не вимащувати білизни.Але потрібно пам’ятати про те,що за допомогою прокладок, проблему надмірних виділень не вирішити. Тому потрібно звернутись за допомогою до гінеколога, щоб вияснити причину.

 

Чи можуть гострики спричинити виникнення вульвовагініту?

Так. При попаданні на статеві органи гостриків, виникає зуд, що супроводжується розчіхуваням та й інфікуванням вульви.


 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів