Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Урологія

 

Урологія – наука, що займається питанням чоловічого здоров’я та статевої системи – досить успішно справляється не лише із запальними захворюваннями сечової системи чоловічих статевих органів, з інфекційними захворюваннями, що передаються статевим шляхом, а й з захворюваннями передміхурової залози (простати), чоловічим непліддям та сексуальними розладами різного ґенезу.

 

Лікар уролог займається діагностикою, лікуванням захворювань сечової та статевої систем чоловіка, а також виявляє причину виникнення захворювань, контролює їх перебіг та проводить профілактику.

 

Сучасна урологія досить успішно справляється з чоловічими захворюваннями на ранній стадії розвитку, на відміну від запущених чи вже хронічних форм захворювань. І якщо пацієнт звернувся до уролога дуже пізно, то ні висока кваліфікація спеціаліста, ні сучасні препарати та високотехнологічне медичне обладнання, можливо, не допоможуть повернути його «чоловічу гідність».

 

Клінічні прояви урологічних захворювань є досить характерними. В першу чергу це ускладнене сечовипускання, що супроводжується печінням та зудом. Також можуть виникати болі в промежині , попереку, внизу живота. При таких симптомах звернення до уролога є просто необхідним, ніяке самолікування та диво-таблетки не зможуть надійно позбавити вас від цієї проблеми. І якщо відтермінувати візит, сподіваючись, що захворювання пройде саме по собі, то хвороба може прийняти хронічну форму або ж призвести до незворотних наслідків у вашому організмі.

 

Таким чином, своєчасна консультація уролога та виконання дотримання рекомендацій спеціаліста – це єдиний правильний шлях зберегти молодість та силу чоловічого організму і репродуктивної системи зокрема. У Клініці Юрія Тітовця Медичному центрі «ПРОСТІР» займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою проблем чоловічого здоров’я.

 

 СПЕРМОГРАМА

ПОСЛУГИ ЛІКАРЯ УРОЛОГА

Первинний прийом лікаря уролога з консультацією, оглядом

Консультація уролога

Інтерпретація аналізів

Призначення лікування

Ректальний огляд простати

Лікувальний масаж простати

ПЕН простати (порожнинне електро прогрівання простати)

Інстиляція уретри

Забір матеріалу з уретри

Забір матеріалу з простати

Забір секрету простати

Спермограма

Мікроскопія мазка

 

 

 

 

 

 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів