Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Оздоровлення у Чехії

 

 

Курортне лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату та порушення обміну речовин впливає на організм в цілому. Лікування впливає також на адаптаційні механізми та вегетативну нервову систему, що проявляється як зняття психічної напруги.. Зміна середовища, водне лікування, дієтичне харчування,бальнеологічні процедури позитивно впливає на організм за умови дотримання класичної тривалості курортного лікування протягом 3-4 тижнів.

Лікування мінеральною водою.

Лікування мінеральними водами призначає курортний лікар. Зазвичай призначається вода з різних джерел 3-4 рази на день за 20-40 хвилин до їди, в кількості 250-400 мл. Об’єм води індивідуальних і залежить від маси тіла, віку, стану серцево-судинної і сечовидільної систем. Воду вживають повільно, невеликими ковтками із специфічних для курорту порцелянових чашок. Їх особливість – вузький носик для пиття.

Фізіологічна дія мінеральних вод Карлових Вар.

 

При вживанні звичайної питної води, яка зігрівається слизовими стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, вона потрапляє до кишечника. Мінеральна вода Карлових Вар витікає із шлунка лише після того, як охолодиться нижче температури 40 градусів С. Більш пізній евакуації води сприяють її температура, яка коливається від 40 до 70 градусів, висока хімічна  концентрація мінеральних речовин та високий вміст вуглекислого газу.

Карловарська вода нейтралізує соляну кислоту шлунку, і дією тепла розширює об’єм шлунку, впливаючи на рефлекторні шляхи – спричиняє спазмолітичний ефект, покращує кровообіг сливової оболонки. Вода покращує процеси травлення, стимулюючи секрецію ферментів.

 

В дванадцятипалій кишці вода потрапляє разом із шлунковим вмістом. Під дією іонів магнію і сульфатів слизова дванадцятипалої кишки утворює  холецистокінін,, який стимулює секрецію жовчі та ферментів підшлункової залози. Холецистокінін стимулює перистальтику, що не відбувається при вживанні звичайної води.   

 

 

Мінеральна вода впливаює на печінку шляхом посилення утворення та виділення жовчі, при чому в’язкість жовчі знижується, що сприяє кращому відтоку та санації жовчовивідних протоків та жовчного міхура.

Мінеральна вода Карлових Вар покращує секрецію панкреатичних ферментів, а також покращує процеси секреції людського інсуліну при тривалому споживанні , що забезпечує зниження рівню цукру крові.

 

При вживанні карловарської води в об’ємі 1-1,5 літра підвищується діурез, при цьому відбувається олужнення сечі. Доказано зниження рівня сечової кислоти при подагрі. Спостерігається сечогінна дія мінеральної води.   

 

 

 

 

 

 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів