Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Оздоровлення та відпочинок закордоном

 

Пропонуємо Вам відпочинок у Карлових Варах.

Курорт Карлові Вари заслужено посідає перше місце в ряді чеських курортів. Карлові Вари називають "перлиною" курортів. Це прекрасне місце для відпочинку і лікування: найсучасніша інфраструктура органічно поєднується зі старовинною архітектурою.

                      

  Карлові Вари - найбільший курорт Чеської республіки - знаходиться в 120 км від Праги в західній частині Чехії, в 45 км від кордону з Німеччиною, в долині річки Тепла у місці її злитті з річкою Огрже. Мальовнича долина знаходиться на висоті 400 м над рівнем моря і оточена Доуповськими горами, покритими прекрасним Славковським лісом.

  За переказами, засновником курорту Карлові Вари вважається римський імператор і чеський король Карл VI, який виявив гарячі джерела під час полювання на оленів. Шість сотень років після Карла бажаючі поправити здоров'я приїжджають до чарівного струмка. Багато визначних людей побувало тут: російський цар Петро Великий, Гете, Шиллер, Гоголь, Бах, Паганіні, Шопен, Моцарт, Бетховен, Чайковський, Дворжак та інші.

 
                 
 

  Мінеральні джерела - це основа основ, "альфа і омега" курортного лікування Карлових Вар. Загальне число зареєстрованих джерел в місті і околицях - 132, включаючи ті, які припинили своє існування. Діючих джерел - більше 60, в лікувальних цілях використовуються 12 з них. Джерела відрізняються один від одного по температурі (34-73 ° С), утримання вуглекислого газу СО2 і по продуктивності. Вода джерел застосовується для пиття, ванн, промивань, іригацій та інших спеціальних процедур. У лікувальних цілях використовується також карловарська термальна сіль, яка поставляється в багатьох країн світу. Карловарський бруд - також один зі складових курортного лікування.

 

 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів