Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Контурна пластика

ОБЄМНО-КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Що таке контурна пластика обличчя?

Люди прагнуть бачити себе красивими і це чудово! Все більш актуальним стають усунення носо-губних складок, складок кутиків рота та корекція губ (пластика губ). Донедавна, коли арсенал лікарів був обмежений, глибокі носо-губні складки, складки кутиків рота і тонкі губи можливо було усунути лише оперативним шляхом. Але це були травматичні операції, які потребували довготривалого періоду реабілітації. До того ж ефект не завжди задовольняв як пацієнта, так і лікаря.

Тільки з появою філлерів (гелів), дана проблема почала вирішуватися безопераційним шляхом. Гелі вводяться у малих дозах і створюють під шкірою необхідний об’єм. Ця процедура називається контурна пластика.

Об’ємно – контурна ін’єкційна пластика має стійкий омолоджувальний ефект, повертає шкірі пружність, тонус та еластичність.

Переваги контурної пластики:

- гелі гіалуронової кислоти в косметології здатні прибрати сітку дрібних зморшок, розгладити глибокі зморшки, надати об’єм губам та покращити контури обличчя;

-  ефект омолодження гіалуроновою кислотою наступає відразу після процедури;

- змінити себе чи подарувати своєму обличчю молодість легко та швидко, оскільки процедура триває не більше 30 хвилин;

- біодеградуючі препарати на основі гуалуронової кислоти абсолютно безпечні і натуральні: вони не перешкоджають транспортуванню кисню, гормонів та інших мікроелементів, ніяк не порушують функцій шкіри;

- оскільки стабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження абсолютно сумісна зі шкірою і є її природнім компонентом, контурна пластика не потребує ніякого тестування препаратів на індивідуальне не сприйняття;

- контурна пластика губ та обличчя використовує препарати, котрі не викликають алергії та подразнень;

- дія гіалуронової кислоти триває від кількох місяців до 2 років. Із часом, у ході обміну речовин, препарати на основі гіалуронової кислоти повністю руйнуються в організмі до вуглекислого газу та води. Цей процес називається ізоволемічним розщепленням  - збереження постійного об’єму у зоні корекції за рахунок протягування нових молекул води при поступовому зменшенні концентрації гіалуронової кислоти (ефекту спущеної повітряної кульки не відбувається);

- гіалуронова кислота наділена високою здатністю притягувати та утримувати вологу (маленька крапелька води перетворюється на озеро). Завдяки цьому контурна пластика робить шкіру біль зволоженою, додатково розгладжуються дрібні зморшки сухості.

Корекція губ: контурна пластика губ (збільшення губ) робить їх більш пухкими та спокусливими. Ін’єкції гіалуронової кислоти у губи не лише усувають їх дефекти, але і служать профілактикою нових вікових змін. Збільшення губ – одна із найбільш популярних процедур. Тривалість процедури від 10 до 30 хвилин, період реабілітації зведений до мінімуму.

Контурна пластика носо-губних-складок:: дозволяє значно скоротити носо-губні складки та заломи. Сама контурна пластика триває близько 30 хвилин, а ефект зберігається від кількох місяців до 2-х років.

Контурна пластика носо-слізних борозд: дозволяє зменшити їх глибину, укріпити шкіру у цій делікатній зоні, усунути «втомлений» вигляд.

За допомогою гіалуронової кислоти можна «підняти брови» і зменшити нависання верхньої повіки. З цією метою укріплюється зона безпосередньо над бровою, погляд стає відкритим, а обличчя виглядає суттєво молодшим.

Якщо між бровами є глибока складка, яка робить обличчя насупленим, її так само можна заповнити гелем гіалуронової кислоти. Найчастіше, ця процедура виконується у комбінації з ін’єкціями ботулотоксину, що дає можливість одержати найкращої корекції цієї зони.

Контурна пластика вилиць:: дозволяє не тільки підкреслити їх, а й украпити ділянку обличчя, так як вона відіграє дуже важливу роль у підтримці каркаса всього обличчя. Після такої процедури Ви помітите, що зменшилась глибина носо-губної та носо-сльозної складок, а контур обличчя став більш чітким.

Контурна пластика підборіддя:: дозволяє підтягнути овал обличчя, сформувати пружний та чіткий молодий контур.

У нашій Клініці використовуються високоякісні препарати відомих світових виробників гіалуронової кислоти.

 

Фотографії «до» та «після» процедури контурної пластики:

 

 

 

 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів