Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Гіпергідроз

Корекція підвищеної пітливості:

Гіпергідроз

Усі ми хоч раз у житті відчували дискомфорт через раптово «промокнувші» руки чи під пахви. Вважається нормальним, якщо такий стан виникає епізодично як відповідь на «емоційні бурі». Організм людини реагує на емоції підвищеним серцебиттям, підвищенням тиску, приведенням м’язів у тонус, а у рідких ситуаціях реагують потові залози, котрі починають виділяти піт. Однак, якщо у вас постійно мокрі долоні, підвищене потовиділення у зоні під пахвами, виражене почервоніння обличчя при стресі, Ви належите до 0,6-1% населення, котрі страждають від так званого локального гіпергідрозу.

Підвищене потовиділення (гіпергідроз) – це розлад видільної функції потових залоз. 

Локальний гіпергідроз обличчя, долонь, під пахвової областей являється розладом, який знижує якість життя пацієнтів. Частіше за все ним страждають жінки молодого віку, чоловіків найчастіше турбує вологість руки, яку вони подають під час привітання.

Діагностика гіпергідрозу  дуже проста: за допомогою спеціального йодно- крохмального тесту виявляються зони із підвищеним потовиділенням (як правило, це під пахви, долоні, ступні ніг).

А ось лікування з гіпергідрозу – навпаки складне завдання. Протягом віків пропонувались багаточисельні методики лікування підвищеного потовиділення як терапевтичні, так і хірургічні. На жаль, їх ефективність була або недостатньою, або потребувала складних оперативних втручань і супроводжувалася високим ризиком ускладнень та рецидивів. Сучасна медична наука довела, що найбільш надійним, безпечним та прогнозованим методом лікування гіпергідрозу є застосування препарату «Ботокс». Принцип дії цього препарату полягає в тому, що він блокує передачу нервового імпульсу безпосередньо на потові залози, тим самим виключаючи їх. Попередньо відбувається знечулення спеціальним кремом, процедура виконується дуже тонкими голками, слідів від них не залишається.

Ефект від лікування зберігається протягом 4-6 та більше місяців; ускладнень та побічних дій, у тому числі компенсаторного гіпергідрозу, не спостерігається. Дія ін’єкцій проявляється протягом 1-4 днів після процедури, ділянка корекції «висихає» буквально на очах!

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів