Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Ботокс і диспорт

 

Повідомлення про перше використання ботулотоксину (БТ) у терапевтичних цілях з’явилось у 1973 році. У 1980 році з’явилось перше повідомлення про використання ботулотоксину для лікування косоокості у людей. Використання БТ у косметологічних цілях почалося у 1988 році. Процедура полягає у введенні в мімічні зморшки очищеного та спеціально «ослабленого » нейротоксина (наприклад, препарату «Ботокс» чи «Диспорт»). Цей спосіб затверджений Європейською Спільнотою Естетичної Медицини та Міністерством охорони здоров’я України. Але до недавнього часу застосовувався лише у неврології.

Механізм дії препаратів «Ботокс» та «Диспорт»:

 Препарат діє виключно на дрібні мімічні м’язи, які скорочуються та створюють зморшки на лобі, у кутиках очей, спинці носа, над верхньою губою. Під дією препарату настає послаблення рухливої активності м’язів. Дрібні та глибокі зморшки розгладжуються, а поверхня шкіри стає рівною. Ефект дії від Ботокса зберігається в середньому протягом 6 місяців, після чого необхідно повторити процедуру. Для досягнення довготривалого та стійкого ефекту рекомендується введення Ботокса чи Диспорта 2 рази на рік. Через кілька процедур щезає шкідлива звичка хмурити лоба, тому у подальшому проблема може бути вирішена і без дії препаратів.

При регулярному проведенні процедур препаратами Ботокс чи Диспорт м’язи підтримуються у розслабленому стані, розгладжуються мімічні зморшки та не формуються нові. Можна назавжди забути про «гусячі лапки» у кутиках очей, «кісетних» зморшках навколо губ, про грубі борозди «гніву» на лобі.

 

Покази до застосування препаратів «Ботокс» та «Диспорт»:

Мімічні зморшки виникають внаслідок надмірного напруження мімічних м’язів. Напруження мімічних м’язів нерідко призводить до деяких неврологічних захворювань, що проявляються спазмами м’язів обличчя (наприклад блефароспазма). Розслаблення мімічних м’язів і корекція мімічних зморшок є як косметичною, так і лікувально-профілактичною процедурою. Стійке розслаблення мімічних м’язів веде до розгладжування складок шкіри і дозволить звикнути до контролю за виразом обличчя.

Перспективним напрямком застосування препаратів Ботокс та Диспорт є ін’єкції в ділянці нижньої третини обличчя і підшкірний м’яз шиї (платизму). Вони дозволяють припідняти кутики рота, зменшити глибину зморшок над верхньою губою, зробити овал обличчя більш підтягнутим (ліквідувати провисання по типу «щічки бульдога»), зменшити дряблість підшкірного м’язу шкіри.

Про покази до застосування ін’єкцій Ботокс чи Диспорт у Клініці Юрія Тітовця розповість лікар під час попереднього лікарського огляду та консультації.

Протикокази до застосування препаратів «Ботокс» та «Диспорт»:

- наявність нервово-м’язових порушень (наприклад міастенія);

- вагітність та лактація;

- локальні запальні процеси;

- гемофілія;

- підвищена чутливість до компонентів препарату.

Методика використання препаратів «Ботокс» та «Диспорт»:

Для введення препаратів Ботокс та Диспорт використовують тонкі голки, за допомогою котрих препарат вводять у м’язи. Для знеболювання використовують місцеві анестетики, які наносять на шкіру перед процедурою. Ускладнення від введення препаратів небагато чисельне та дуже рідкісне явище. Враховуючи зворотність дії нейротоксину при виникненні цих «побічних ефектів», відновлення зовнішнього вигляду відбувається через 2-3 тижні. Застрахуватися від ускладнень можна лише обравши кваліфікованого лікаря, який працює у надійній Клініці! 

Результати після застосування препаратів «Ботокс» та «Диспорт»:

 

 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів