Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Біоревіталізація

Біоревіталізація

 

Армування шкіри гіалуроновою кислотою:

Гіалуронова кислота (надалі ГК) – це речовина, яка є головним компонентом неклітинної матриці термального шару шкіри. ГК міститься в середньому, живому шарі шкіри і є зовнішньою середою клітин цього шару. Основна (та найцінніша !) властивість ГК – здатність утримувати воду. Саме завдяки ГК наша шкіра містить 70% води, саме ГК забезпечує пружність та зволоженість нашої шкіри! Вона відіграє роль «губки», забезпечуючи високий рівень гідратації тканин усього організму. Приблизно до 20-річного віку у дермі відбувається самостійний синтез ГК – шкіра пружна, немає зморшок, достатньо зволожена. Але із плином часу самостійний синтез ГК знижується, з’являється сухість, перші зморшки, шкіра стає більш чутливою до зовнішніх чинників, втрачається щільність та пружність. Зовнішні фактори (мороз, вітер, сонце, шкідливі звички і.т.п.) та внутрішні (спадковість, вік, рівень гормонів) фактори провокують втрату ГК. Як результат, зв'язок між епідермісом та дермою слабшає, що призводить до зниження тонуса та появі перших зморшок. І тут на допомогу молодості та красі приходить наука. Саме завдяки їй з’явилась можливість компенсувати втрату власної ГК за допомогою кислоти біосинтетичного походження (чистої, нетваринного походження, без білкових та інших домішків, а значить такої, що не спричиняє алергічну реакцію та повністю біосумісна). Такий чином, поповнюючи  дефіцит ГК у шкірі ми нормалізуємо процеси клітинного обміну, стимулюємо виробітку нового колагену та еластину та власної ГК!

 

Результати після проведеної біоревіталізації:: 

- зволоження шкіри;

- щільність шкіри;

- відновлення пружності;

- ліфтинг;

- профілактика старіння.

 

Процедура біоревіталізації:

 

В Клініці Юрія Тітовця процедура біоревіталізації робиться із використанням нових сучасних препаратів, котрі чудово відповідають потребам нашої шкіри. Після введення, гіалуронова кислота у складі препарату повільно розсмоктується під впливом ферментів. Однак, відмінною особливістю є збереження первинного об’єму тканин по мірі розсмоктування продукту. Не дивлячись на повільне зменшення вмісту гіалуронової кислоти, кількість вмісту води у дермі не змінюється. Таким чином, забезпечується довготривалий косметичний ефект біоревіталізації.

 

Проведення біоревіталізації рекомендовано для усіх типів шкіри. При вираженій сухості шкіри доцільність створення внутрішнього гідрорезерву  ні у кого не викликає сумнівів. Однак, і у випадку з проявами вікових змін, підвищення гідратації шкіри також сприяє покращенню еластичності, розгладженню мікрорельєфу, зменшенню розміру пор.

 

Покази для проведення процедури  біоревіталізації:

- відновлення пошкодженої шкіри внаслідок токсичних впливів, паління, прийому лікарських препаратів;

- фотостаріння;

- сухість шкіри;

- підготовка та реабілітація при проведенні хімічних пілінгів, дермобразії;

- відновлення антиоксидантного потенціалу шкіри;

- боротьба з пігментацією.

 

Проходити курс біоревіталізації Ви можете незалежно від пори року. Біоревіталізація особливо рекомендована любителям засмаги, перед та після поїздками «до сонця», тим хто палить, у кого спостерігається сухість шкіри, та усім, хто прагне зберегти молоду та красиву шкіру надовго. Процедура займає близько 45 хвилин, майже безболісна, не потребує відновлюю чого періоду. Результат біоревіталізації – посмішка власному відображенню у дзеркалі !

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів