Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Гінекологія

 

Гінекологія – це особлива наука, адже піклується про жіноче здоров’я, а від здоров’я жінки залежить здоров’я наступних поколінь і, як наслідок, здоров’я нації в цілому. Якщо говорити мовою медицини, гінекологія – це наука, що займається проблеми та захворювання жіночої статевої системи. Фактично, гінекологія – це невід’ємна частина життя кожної жінки.

 

Завдання лікаря гінеколога не просто лікувати, а піклуватися й оберігати здоров’я жінки, бо тільки здорова жінка може народити здорових немовлят. Та часом буває дуже важко знайти належну жіночу консультацію, де можна було б отримати і кваліфіковане лікування і бажане відношення. Ми пропонуємо Вам зекономити час на пошуках підходящого медичного центру і запрошуємо до Клініки Юрія Тітовця Медичного центру «ПРОСТІР». У нас кожна жінка буде відчувати увагу та турботу медичного персоналу. Жіноча консультація це місце куди жінки йдуть в різні моменти їхнього життя, як в щасливі так і в сумні, до лікаря-гінеколога звертаються за допомогою, порадою, інформацією а іноді й за надією. Дуже часто жінкам потрібна психологічна підтримка окрім лікування. Лікарі Клініки Юрія Тітовця намагаються знайти підхід до кожної окремої пацієнтки і підібрати лікування індивідуально.

 

На сьогоднішній день, найпоширенішими проблемами з якими звертаються жінки до Клініки є:

        статеві інфекції;

        гормональні розлади;

        безпліддя;

        запальні захворювання жіночої статевої системи (кольпіт, вульвовагініт та ін)

        патологія шийки матки (дисплазія, ерозія та ін).

 

Завдяки розвитку науки та техніки, медицина може запропонувати нашим жінкам якісній догляд та допомогу. У стінах нашої Клініки працюють найкращі спеціалісти, медичне обладнання здатне діагностувати найменші відхилення в організмі жінки, а лабораторні дослідження дозволять поставити правильний та своєчасний діагноз. Та загальновідомо, що профілактика захворювання краще ніж його лікування, а рання діагностика дає сто відсоткову упевненість в одужанні. Наші лікарі потурбуються про вас, любі жінки, надавши широкий спектр медичних послуг, але й Ви потурбуйтесь про своє здоров’я ,завітавши до нас. Регулярний медичний огляд має стати нормою життя. Тож не вагайтесь, найкращі лікарі-гінекологи Клініки працюють для Вас!

Відеокольпоскопія - діагностика шийки матки

Цитологічне дослідження епітелію шийки матки

Прицільна біопсія шийки матки

Кріолікування або Кріодеструкція

Гормональна контрацепція

Внутрішньоматкова спіраль

       
 

 

 

 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів