Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Дитячий гінеколог

Коли ваша малятко робить свої перші невпевнені кроки, здавалося б, ще дуже рано думати про те, що перед вами – майбутня мама. Але сьогодні медицина стверджує: для того, щоб жінка могла благополучно зачати, виносити і народити здорову дитину, необхідно починати піклуватися про її репродуктивне здоров'я ще з дитинства. Тим більше що попередити багато гінекологічні патології легше в дитинстві і юності. Саме цим і займаються дитячі гінекологи.

Чим хворіють дівчатка?

На сьогодні дитячі гінекологи констатують, що в останні роки спостерігається зростання числа дитячих гінекологічних захворювань.
Маленькі дівчатка частіше страждають запаленням зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт). Особливо багато таких пацієнтів влітку. Часто причиною запальних захворювань зовнішніх статевих органів у дітей є купання в забруднених водоймах, інфікування гостриками (глистами), алергічні захворювання, а іноді й просто елементарне недотримання правил гігієни, що обумовлено також і слабким імунітетом дівчаток.
 
Досить часто маленькі діти страждають таким гінекологічним захворюванням як синехії вульви, коли малі статеві губи «злипаються» між собою і закривають вхід у піхву. При повній синехії не видно навіть отвору сечовивідного каналу, в результаті чого у дитини порушується сечовипускання і починається висхідна інфекція. Синехії лікуються механічним шляхом (роз'єднання) або ж гормональними мазями. А причиною такого гінекологічного захворювання найчастіше служить елементарне недотримання норм гігієни і несвоєчасне звернення до лікаря з приводу запалення зовнішніх статевих органів.
 
Збільшилася захворюваність і серед підлітків. В першу чергу, це пов'язано з погіршенням загального стану здоров'я дівчаток-підлітків, які страждають різними хронічними захворюваннями, наприклад, захворювання шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, на фоні яких розвиваються гінекологічні захворювання. Крім того, негативну роль в цій тривожній статистиці відіграє раннє статеве життя.
Але якщо у дітей молодшого віку частіше спостерігається запалення зовнішніх статевих органів, то для підліткового віку характерні порушення менструального циклу й захворювання внутрішніх статевих органів.
Серед дівчаток-підлітків, що живуть статевим життям, зустрічаються випадки зараження хламідіозом, вірусні інфекції та інші інфекції, передаються статевим шляхом.
 
 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів