Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Про клініку

Медичний центр Простір заснований у 1992 році.

Засновник Тітовець Юрій Анатолійович:

– лікар акушер-гінеколог-генетик вищої категорії, лікарський стаж – 29 років (з 1985р.), є керівником клініки та здійснює лікарську практику.

 

 

   Вишуканим інтер’єром, ввічливим ставленням та якісним сервісом у приватних закладах зараз уже нікого не здивуєш – ми давно до цього звикли. Проте, не завжди, таке "європейське" обслуговування є ненав’язливим, а усмішка, з якою нас зустрічають – щирою… Не завжди рекламні обіцянки, які нам дають, виконуються… Проте почуття довіри є, напевне, основним критерієм у виборі, особливо, якщо йдеться про вибір лікаря гінеколога.

  Сьогодні я з впевненістю можу сказати, що нашій клініці довіряють, адже маємо пацієнток, які були з нами від моменту створення клініки (з 1992 року) та досі залишаються з нами. Для нас слова: "індивідуальний підхід до кожного" та "головна людина у клініці – це пацієнт" не є беззмістовними чи просто рекламними виразами. Усі 19 років нашої роботи ми присвятили тому, аби наша клініка мала не тільки гарний інтер’єр, усе необхідне медичне обладнання та кваліфікований персонал, а, насамперед, мала бездоганну репутацію.

 Ще однією темою, яка через свою актуальність заслуговує на особливу  увагу, є гінекологічні онкоогляди. Чи багато жінок хоча б раз у житті проходили таке обстеження як  кольпоскопія? Думаю, що більшість навіть не здогадуються про існування такого методу діагностики стану  шийки матки. Кількість жінок, у яких діагностують рак шийки матки, на жаль, не зменшується. Проте, жінкам слід  пам’ятати: цієї біди можна уникнути! Регулярне обстеження у гінеколога (щонайменше 1 раз на рік) допоможе  Вам у цьому. 

Усім нам відомо, що від достовірності лабораторних обстежень залежить точне встановлення діагнозу та правильне, ефективне лікування. Перелік лабораторних послуг, які надає наша клініка, є досить великий. Як жінки, так і чоловіки мають можливість обстежитись щодо інфекцій, які передаються статевим шляхом (а саме: хламідіоз, цитомегаловірус, трихомоніаз, токсоплазмоз, гонорея, СНІД, сифіліс…). Крім цього наша клініка здійснює цитологічне та гістологічне дослідження матеріалу (онкодіагностика), визначення рівня статевих гормонів, дослідження спермограми та ін. Нашими пацієнтами є не лише жінки, адже крім лікарів акушер-гінекологів у нас працюють також досвідчені урологи, лікарі ультразвукової діагностики. Це вдале поєднання різних напрямків медицини в одному приміщенні дозволяє зберегти час та сили наших пацієнтів.

 

 

 Основні напрямки діяльності клініки:

·    Акушерство

·    Гінекологія

·    Урологія

·    Ультразвукова діагностика

·    Лабораторна діагностика

·    Медична косметологія

Форми роботи:

·    корпоративне обслуговування підприємств та організацій;

·    медичне забезпечення страхових випадків для клієнтів ряда страхових компаній;

·    організація та проведення конференцій, навчальних семінарів, круглих столів, презентацій для лікарів акушер-гінекологів м. Львова та області;

·    випуск щомісячного бюлетеню "Медичний простір" для спеціалістів;

·    співпраця з друкованими виданнями по випуску науково-популярних статей.

 

Нашою перевагою є зручне розташування у центрі міста, попередній запис та відсутність черг, зручний графік роботи: з 8.00 год. до 18.00 (щодня), у суботу – з 8.00 до 13.00 год.


 

 

Медичний центр Простір

Клініка Юрія Тітовця

Адреса: м Львів, проспект Свободи, 33

Тел: (032) 242-15-90, (067) 37-37-047.

 

 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів