Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Допомогти сімейній парі вирішити проблему безпліддя і відчути щастя материнства та батьківства - це завдання елітного лікарського IVF-клубу, ініціатором та організатором якого є Клініка Юрія Тітовця Медичний центр "ПРОСТІР". Концепція IVF-клубу полягає в тому , щоб об'єднати всіх лікарів Львівщини, медична практика яких пов'язана з лікуванням та обстеженням безплідних пар. 

Народження дитини - невід'ємна складова щасливого подружнього життя і найважливіша мета в житті більшості людей, з якою за своїм значенням ніщо не може зрівнятимся. Неможливість мати дитину (іноді через нез'ясування причин) стає психоемоційною травмою для подружжя. А тому IVF-клуб - це об'єднання не лише справжніх професіоналів, але й, що дуже важливо, небайдужих, активних, творчих, діяльних осіб, які самовіддано працюють для суспільного поступу, для здоров'я нації, для щастя людини.

IVF-клуб - це клуб елітний, бо головними критеріями у його діяльності є надання допомоги пацієнтам на максимально якісному рівні, а насамперед, особистість, як найвища соціальна цінність. IVF-клуб інтегрує навколо Клініки спеціалістів, які займаються репродуктологією, щоб досягти спільних цілей. Адже Клініка Юрія Тітовця має добрий досвід і вагомі здобутки як сателітна Клініка, що надає широкий спектр якісних послуг у сфері репродуктології.

Зустрічі  IVF-клубу відбуваються на рівноправних партнерських засадах, у формі круглого столу. Своїм досвідом і поглядами на актуальні проблеми діляться репродуктологи, акушери-гінекологи, терапевти, ендокринологи, імунологи, сімейні лікарі.

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів